Marketing, książki i życie

Marketing, książki i życie Wszystko o marketingu i komunikacji - blog Jacka Lipskiego z recenzjami książek i szkoleń marketingowych, trendów w komunikacji marketingowej oraz refleksjami na temat branży komunikacyjnej, m.in.: copywriting, PR, social media, reklama, komunikacja wewnętrzna, webwriting, marketing polityczny oraz inbound marketing. Więcej szczegółów na http://jaceklipski.pl/o-blogu-2/

Szczegóły strony jaceklipski.pl:

Podlinkuj stronę jaceklipski.pl:

Marketing, książki i życie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 259

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Marketing Sportowy & Sponsoring Sportowy Blog »

  Blog ekspercki marketingu sportu i efektywnego sponsoringu sportowego. O sporcie w biznesie, biznesie w sporcie i tajnikach marketingu sportowego. Blog prowadzą eksperci agencji marketingu sportowego Proton Relations.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Promocja i reklama »

  Blog jest miejscem gdzie przedstawiane są ciekawe marketingowe projekty. Skoncentrowany jest przede wszystkim na reklamie w internecie, marketingu społecznym oraz kreatywności w reklamie. Zawiera także dział "Jak zrobić dobrą prezentację?" z poradami i linkami do darmowych zasobów pomocnych przy robieniu prezentacji.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autorski blog o copywritingu »

  Total Copywriting to blog, na którym publikuje Łukasz Kamiennik - copywriter. Na blogu regularnie pojawiają się nowe wpisy, poruszające tematykę pisania tekstów sprzedażowych. Ponadto, autor porusza kwestie związane z marketingiem bezpośrednim i e-biznesem.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Buzzdesigner - social media blog »

  Blog o social media i nowych mediach. Aktualne trendy internetowe i społeczne. Marketing w sieciach społecznościowych i internecie bez tajemnic. Tematyka o której traktuje blog to także prowadzenie i promocja small biznesu.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Makreting i reklama w internecie »

  Afilioteka jest biblioteką wiedzy o marketingu internetowym, programach partnerskich i biznesie w Sieci. Blog rozpatruje wiadomości ze świata Social Media i marketingu w wyszukiwarkach. Uzyskana tutaj wiedza, pozwala stworzyć własny biznes od podstaw, a także ukierunkować i poszerzyć działania istniejących już firm o nowe metody promocji. Zapraszamy do wymiany wpisami gościnnymi!

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia Przetrwania »

  Blog o strategiach finansowych i biznesowych, marketingu relacyjnym, zarządzaniu kryzysowym i budowaniu unikalnej tożsamości marki. Blog jest kontynuacją poradnika finansowego Ekonomia Przetrwania, wydane przez Złote Myśli (2010).

  Data dodania: 18 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja w marketingu »

  Blog opisuje różnorodne aspekty komunikacji w marketingu. Analizuje zagadnienie pod kątem: copywritingu, kampanii outdoorowych, ambient marketingu i innych form realizacji przekazów reklamowych. Bada temat także pod kątem psychologii reklamy oraz możliwości kształtowania postaw odbiorców.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grywalizacja, Advergaming, Marketing - Bartek Cichocki »

  Bartek Cichocki - Nowoczesny blog o advergamingu, czyli projektowaniu i tworzeniu gier przeglądarkowych, gier na Facebooka wykorzystywanych do promocji Twojej marki przy współpracy mediów społecznościowych i marketingu wirusowego.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inbound Marketing Blog »

  Blog o Inbound Marketingu. Uczymy o konstruowaniu obecności firmy w Sieci, nastawionej na pozyskiwanie klientów. Pokazujemy jak wykorzystywać media społecznościowe, konstruować witryny internetowe, prowadzić efektywny i skuteczny e-mail marketing.

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny Inbound Marketing »

  Strona Eweliny Nowickiej na temat Inbound Marketingu. W zasadzie zbiór refleksji na temat szerzącego się na polskim rynku trendu związanego z Inbound Marketingiem. Blog dobry merytorycznie, choć momentami styl prowokacyjny. Poza tytułowym Inbound Marketingiem, można znaleźć również informacje na temat Content Marketingu, czy RTB. Innymi słowy - nowoczesne skuteczne narzędzia marektingowe są tu: www.skutecznyinboundmarketing.blogspot.pl

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »