QURIERS przesyłki kurierskie łódź

QURIERS przesyłki kurierskie łódź Firma QURIERS Tomasz Gać zajmująca się od kilkunastu lat dystrybucją przesyłek kurierskich na terenie Łodzi, od dziewięciu lat świadcząca usługi transportowe, w styczniu 2012 roku wprowadziła nową usługę transportową - usługę transportu odzieży w postaci wiszącej (do 4 tysięcy jednostek o maksymalnej wadze 5,8 ton) w adekwatnie przystosowanych do przewozu tego typu towarów autach. Nowa usługa dostępna jest, podobnie jak inne usługi transportowe firmy, zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Szczegóły strony www.quriers.pl:

Podlinkuj stronę www.quriers.pl:

QURIERS przesyłki kurierskie łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 37

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sprzedaż i Naprawa biżuterii, Grawerowanie Warszawa. »

  Pracownia biżuterii autorskiej Orczyk AB. Projekty, sprzedaż on-line biżuterii. Naprawa biżuterii Warszawa - platyna, złoto, srebro, tytan, stal szlachetna.Grawerowanie Warszawa, napisy okolicznościowe na biżuterii, ryngrafach, medalikach, łyżeczkach itp.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o telekomunikacji w firmie »

  Opisy sprzętu i usług telekomunikacyjnych dedykowanych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nowości, testy i studium przypadku oraz ciekawostki dotyczące wszystkich aspektów telekomunikacji. Centrale telefoniczne, systemy telekomunikacyjne, optymalizacja rozwiązań.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • DICTATOR siłowniki hydrauliczne »

  Zapraszamy serdecznie do poznania się z propozycją handlową internetowego sklepu DICTATORshop… Proponuje on towary najlepszych producentów, wysokiej jakości i cieszące się wielką popularnością pośród klientów. Asortyment stanowią przede wszystkim: akcesoria drzwiowe, automatyka do bram, a także windy i systemy przeciwpożarowe oraz systemy bezpieczeństwa.. Oferujemy samozamykacze dopasowane do montowania.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geotest wzmacnianie gruntu »

  Zakład Robót Geologiczno-Inżynierskich Geotest z Tychów energicznie działa na rynku specjalistycznych usług budowlanych. Dla naszych klientów wykonujemy wszechstronne usługi inżynieryjne wymagające znajomości i doświadczenia w obszarze: wiercenia studni głębinowych, odwodnienia, wzmacniania podłoża, palowania, posadowienia na palach. Posiadając własny wyspecjalizowany sprzęt budowlany, przeznaczony do tego rodzaju prac, wykonujemy wszystkie zlecenia

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • PREFAGBUD Nadproża »

  Firma produkująca materiały budowlane PREFAGBUD jest niewątpliwym liderem na rynku. Funkcjonuje w branży od 1986 roku. Od początku swojej działalności produkuje stropów Teriva, aktualnie powiększyła swoją ofertę o pustaki do stropów Teriva, wibroprasowe bloczki fundamentowe, a także nadproża. Dynamiczny rozwój firmy w latach 90-tych spowodował zakup nowej technologii maszyn, francuskiej firmy Balbinot, co w znaczny sposób pozwoliło na zautomatyzowanie cyklu produkcyjnego.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog na temat wody »

  Aktualnie wiele obszarów świata jest dotkniętych deficytem wody. Problem ten nie ominął również Polski.
  Różne są sposoby pozyskania dostępu do wody. Na terenie Polski coraz większą popularność zyskują studnie głębinowe sięgające głębszych pokładów wodonośnych.
  Inną kwestią pozostaje czystość i odpowiednie właściwości fizyko-chemiczne wody.
  O tym i o tematach pokrewnych jest ten blog.

  Data dodania: 01 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX »

  Nazywamy się LYNX i chcemy Państwu gorąco polecić nasze usługi w obszarze wykonywania tłumaczeń zwykłych i przysięgłych. Nasi specjaliści władają aż trzydziestoma językami, co czyni naszą propozycję niezwykle kompleksową. Oferujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne. Nasze usługi wyróżnia bardzo wysoka jakość, stuprocentowy profesjonalizm oraz rzetelność. Przyjmujemy zlecenia nie tylko z Polski, ale i całego świata, również od klientów indywidualnych jak i biznesowych.

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • JANUSZ MITAS kominiarz warszawa »

  Firma kominiarska mistrza Janusza Mitasa świadczy wszechstronne usługi kominiarskie nie wyłącznie w Warszawie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w gruntownym, solidnym oraz sprawnym wykonywaniu kontroli przewodów kominowych, ich udrażnianiu a nawet odbieraniu nowych przewodów razem z wystawieniem zaświadczenia o dopuszczeniu do użytku. Jednostką kieruje mistrz kominiarski z wieloletnim doświadczeniem. Kominiarze użytkują najnowocześniejszego sprzętu gwarantującego bezpieczeństwo pracy.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Kontrakt w Bydgoszczy »

  Kantor Kontrakt istnieje na terenie Bydgoszczy od 1991 roku. Od lat zapewniamy bezpieczeństwo i dyskrecję wymian walut. Przyczyniło się to do tego, że wielu klientów już nam zaufało. Grono to jest obsługiwane przez wysoko wykwalifikowany zespół i powiększa się z dnia na dzień. Zarówno nowi jak i stali klienci mogą negocjować stawkę telefonicznie. Obsługujemy także firmy, którym wydajemy dowody kupna oraz sprzedaży walut. Zapraszamy do kontaktu i do naszego kantoru w Bydgoszczy.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem wozideł - Setipolska.pl »

  Potrzebujesz transportu najwyższej jakości? Nasza firma jest wstanie ci go zapewnić. Posiadamy wozidła budowlane najwyższej jakości. Mamy do dyspozycji wozidła Volvo o ładowności trzydziestu ton i dwudziestu pięciu ton. W razie awarii wymienimy je w przeciągu czterdziestu ośmiu godzin. Oferta naszej firmy obejmuje zarówno dzierżawę, rozliczenie ryczałtowe lub płatność od metra sześciennego. Dostosujemy ją indywidualnie do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktowania się z naszym biurem.

  Data dodania: 04 04 2014 · szczegóły wpisu »