Strony związane z hasłem 'wiersze':

 • Wierszownica - wiersze o miłości, dla dzieci i nie tylko »

  Szukasz oryginalnych wierszy o miłości??? A może ciekawych utworów dla dzieci??? Lubisz wiersze klasyków, ale uważasz że odstają od rzeczywistości? W takim razie Wierszownica jest dla Ciebie! Wejdź tam, a będziesz zaglądać tam codziennie...

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiersze dla dzieci »

  Blog zawierający wiersze i rymowane bajeki autorstwa m.in. Agnieszki Frączek. Prezentowane na blogu wierszyki i rymowanki są zabawne i bardzo łatwo zapadające w pamięć dziecka. Serdecznie zapraszamy do lektury i dzielenia się uwagami oraz propozycjami nowych tytułów.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog dla dzieci i dla rodziców Wychowywanie dziecka »

  Mój blog poświęcony jest dzieciom i rodzicom, Tutaj znajdziesz wiele porad związanych z wychowywaniem dziecka. Jak rozmawiać z dzieckiem? W co się bawić z dzieckiem? Na co zwracać szczególną uwagę w procesie wychowywania dziecka? Ponadto skorzystasz z bogatej bazy edukacyjnych bajek i wierszy dla dzieci. Nie zabraknie radosnych piosenek.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • http://realistka-indywidualistka.blog.onet.pl/ »

  Blog jest z opisami, obrazkami, cytatami i wierszami ;) Serdecznie zapraszam wszystkich, komentarze mile widziane. ;) Jeżeli ktoś chce niech w komentarzach pisze jaką chce następną notkę a postaram się spełnić oczekiwania wszystkich ; )

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Napijmy się herbaty »

  Blog nie tylko o herbacie. Znajdziesz tutaj mnóstwo informacji o kulturze wschodu, rozwoju duchowym, psychologii i o buddyzmie. Opowiadania starych japońskich mistrzów zen. Bajki z różnych kultur zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
  Picie herbaty zawsze odprężało i pomagało nawiązywać kontakt między ludźmi. A więc razem napijmy się herbaty.
  Zapraszam. http://napijsieherbaty.blogspot.com/

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Książeczki synka i córeczki »

  Blog zarówno dla mam jak i dla dzieci. Dla miłośników książek i czytania. Można znaleźć na nim wiele różnych ciekawych pozycji, a recenzje piszą mamy, które pasją czytania powoli i skutecznie zarażają swoje pociechy :)Zapraszamy!

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapatrzenie... Zamyślenie »

  Moje zapatrzenie... zamyślenie nad światem, ludźmi, zdarzeniami... ot taka ja i me uczucia wyrażone słowami...fotografią... tu i teraz... tu i wczoraj... tu i jutro też :)Tu znajdziecie Moje przemyślenia, moje wiersze zwane wypiskami, przesłania innych autorów, cytaty pisarzy, różne ciekawostki sowie, a także trochę magicznej strony świata :)[url=http://ludwikaxv.blogspot.com/2012/01/mysl-przewodnia-na-rok-2012.html[/url]

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosa W Cieniu Muz »

  Blog poetycki prezentujący amatorskie wiersze, fraszki, haiku, zabawy słowne i rozmaite przemyślenia ujęte w formie poematów, rymowanych opowiadań, oraz krótkich form literackich opartych na przemyśleniach autorki.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mamą Być »

  Blog w którym znajdziesz wszystkie ważne, potrzebne, nie potrzebne ;D zabawne oraz przyjemne informacje dotyczące dzieciaczków, Mam, domu, życia codziennego. Blog poświęcony Matkom, Matkom i dzieciom. Kobietom w ciąży jak i przyszłym tatusiom. Piszę o wszystkim co ma związek z dzieciaczkami. Zdjęcia, anegdoty, opowieści, konkursy, wiersze, piosenki, rymowanki:)

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wierszyki dla? dzieci »

  wierszyki (?) pisze tata a inspiracją jest dwóch chłopców, jeden pełzający a drugi przedszkolak. O dzieciach, obiadach, kozach w nosie, myciu zębów, porannym wstawianiu, kąpielach, książeczkach, codzienności rodzica widzianej przez pryzmat rymów, zgrabnych/niezgrabnych, spontanicznych, inspirowanych chłopakami

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wiersze inne, czsem głupie, czasem dziwne »

  Autorski blog z wierszami o różnej tematyce. Zamieszczam na nim wiersze, które napisałem dawno (i przeleżały w szufladach) a także "świeże" wyjęte prosto spod ołówka. Interesuje mnie inne spojrzenie na niektóre sprawy związane z naturą, postrzeganiem świata, innymi-nowymi interpretacjami pewnych zachowań i stereotypów, miłością i romansem, złem świata... serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • doszuflady »

  wiersze o odczuwaniu i bólu miłości, zdrady i rozstaniu ...emocje tak zamknięte i odłożone do szuflady na potem, na teraz, na zawsze ...
  wiersze o tym czym jest miłość, zakochanie, jak wiele można wybaczyć i zapomnieć, gdy szarpie człowiekiem to magiczne uczucie.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • pamiętnik »

  Opis codziennych sytuacji.Wygłupów dzieciaków, ich szaleństw,a także spraw które dotyczą mnie i męża.opis jak udało mi się schudnąć po dwóch ciążach, że wcale nie jest to trudne,przy pierwszej ciąży przybyło mi 30 kilogramów, a przy drugiej ciąż 15 kilogramów.opowiadam jak się moje dzieciaki rozwijają o ich wadach i zaletach.pokazuje zdjęcia moich skarbów, wiersze miłosne.http://wierszewierszy.blogspot.com/

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »