Blog z informacjami o anime Animeholik.pl

Blog którego autor od kilku lat publikuje aktualności dotyczące anime i bieżące informacje na temat kultury japońskiej skupionej wokół anime, mangi i gier visual novel. Na blogu co niedzielę pojawia się wpis z cyklu "Tydzień z anime" w ramach, którego można zobaczyć najnowsze zwiastuny japońskich filmów i seriali animowanych, sprawdzić wieści z japońskich kin, przeczytać co nowego szykują znani twórcy i zapoznać się z opisami nadchodzących tytułów.

Co więcej, na blogu Animeholik. pl każdego roku pojawia się duży ranking anime za minione 12 miesięcy. Jest to największy ranking anime w Polskim Internecie i jeden z największych w światowej sieci, za co strona trafiła na międzynarodową listę blogów wartych obserwowania serwisu Feedspot, obok takich znanych marek jak Tokyo Otaku Mode i Anime News Network.

Blog z informacjami o anime Animeholik.pl

Ocena: 10.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Lyoness opinie
Wyświetleń - 758 Kliknięć - 0 Dodano - 27.11.2015 CTR - 0%

Lyoness opinie »

Pragnąłbyś poznać prawdę? Chcemy Ci to umożliwić. Z myślą o klientach, którzy szukają sprawdzonych i prawdziwych informacji na temat firmy Lyoness stworzyliśmy nasz blog. Tylko u nas znajdziecie często powtarzane opinie w internecie skonfrontowane z faktami. Nie jesteśmy finansowani ani pr...